Lietuvių  English
Privatumo politika

Jūs, užsiregistruodami zyzla.lt parduotuvėje bei užsakydami prekes, įsipareigojate saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Jūs patvirtinate, jog esate pilnametė(is) ir turite teisę užsakyti prekes ir atsiskaityti zyzla.lt parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Jūs atskleidžiate savo prisijungimo duomenis, zyzla.lt yra atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

Pirkėjui užsakant prekes, mes prašome pateikti prekių pristatymui būtinus asmeninius Jūsų duomenis: vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį ir kitus, pristatymui būtinus duomenis. Mes garantuojame, kad šie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo bei  Jūsų sutikimu - tiesioginės rinkodaros tikslais. 

Įsipareigojame neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus savo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Jūsų užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Jūsų informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su jumis. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Jūsų asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes neatsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamą privatumo politiką.